اخبار

MDF

آغاز همکاری شرکت امین صنعت با گروه صنعتی Evergreen

شرکت امین صنعت در راستای بهبود و توسعه صنایع چوبی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، اقدام به امضاء توافق نامه ای با گروه صنعتی Ever Green (سیام) یکی از بزرگترین تولید کنندگان پانل های چوبی (MDF) آسیا نمود.

براساس این توافق نامه، از این پس شرکت امین صنعت به عنوان نماینده رسمی این گروه در ایران عهده دار گسترش بازار محصولات این گروه Ever Green با برند SIAM FIBER BOARD در ایران است.

این گروه با ظرفیت تولید سالانه ۵۷۰،۰۰۰ مترمکعب انواع پانل های فشرده چوبی ام دی اف، یکی از پنج تامین کنندگان اصلی MDF در آسیا بشمار می آید. شرکت سیام یکی از زیرمجموعه های گروه Ever Green مالزی است که فعالیت خود را در سال ۲۰۰۴ در زمینی به مساحت ۴۵ هکتار آغاز کرد. شرکت سیام در حال حاضر با دارا بودن سه خط تولید دومین تولید کننده انواع ام دی اف (MDF) در تایلند پس از گروه صنعتی واناچای محسوب می شود.

شرکت امین صنعت بدین وسیله از تمام تولیدکنندگان محترم دعوت می کند برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با محصولات MDF شرکت سیام فرم زیر را تکمیل و یا با شماره ٨٨١٠٦٨٨٢-٠٢١ تماس بگیرند.

ادامه مطلب

MDF

حمایت از کالای ایرانی

در سال های اخیر اوراق فشرده چوبی یا ام دی اف (MDF) به دلیل کیفیت بالا، کاربرد آسان و قیمت مناسب مورد توجه دورودگران و تولیدکنندگان محصولات چوبی در صنایع مختلف قرار گرفته است به نحوی که بیشتر محصولات چوبی مانند مبلمان، دکوراسیون داخلی، کفپوش ها و …. از این محصول ساخته می شود.

در سال جدید شرکت  امین صنعت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای حمایت از تولید و کالای ایرانی همچنین حفاظت از جنگل ها و منابع طبیعی کشور، سیاست های لازم برای تسهیل و تسریع  دسترسی هر چه بیشتر تولیددکنندگان به این محصول را اتخاذ کرده است.

به همین منظور تمامی تولید کنندگان و مصرف کنندگان MDF می توانند برای اطلاع از نحوه تامین و خرید این محصول از داخل و یا واردات مستقیم آن با دفتر فروش مرکزی شرکت امین صنعت به شماره ۸۸۱۰۹۵۳۸ تماس حاصل فرمایند.

شرکت امین صنعت تنها نماینده رسمی توزیع و فروش MDF واناچای تایلند در ایران است.

MDF

قیمت MDF : استعلام و دریافت قیمت ام دی اف

شرکت امین صنعت، تنها نماینده رسمی واناچای تایلند در ایران، از طریق فرم زیر امکان استعلام قیمت انواع MDF را فراهم آورده است. صنعتگران و همکاران می توانند با تکمیل دقیق فرم زیر قیمت MDF روز را دریافت نمایند. همچنین با مراجعه به بخش اخبار سایت امین صنعت، می توانند از تغییرات و اخبار مهم در مورد ام دی اف مطلع شوند.

ادامه مطلب

MDF

ثبت نام در سامانه مشتریان واناچای در ایران

شرکت امین صنعت – تنها نماینده رسمی فروش MDF واناچای در ایران – در راستای ارتقاء خدمات خود به صنعتگران گرامی از ایشان درخواست می کند با ثبت نام در سامانه مشتریان شرکت واناچای در ایران، از خدمات ویژه این شرکت در ایران بهره مند شوند.ادامه مطلب