قیمت MDF : استعلام و دریافت قیمت ام دی اف

شرکت امین صنعت، تنها نماینده رسمی واناچای تایلند در ایران، از طریق فرم زیر امکان استعلام قیمت انواع MDF را فراهم آورده است. صنعتگران و همکاران می توانند با تکمیل دقیق فرم زیر قیمت MDF روز را دریافت نمایند. همچنین با مراجعه به بخش اخبار سایت امین صنعت، می توانند از تغییرات و اخبار مهم در مورد ام دی اف مطلع شوند.

شرکت امین صنعت همواره تلاش می نماید با ارائه بهترین قیمت و تامین به موقع محصولات MDF واناچای، به فعالان بازار ام دی اف خدمات ارائه نماید.

فرم دریافت قیمت MDF

نام شما

ایمیل شما

موضوع سفارش

تلفن همراه

نام شرکت شما

ساکن کدام شهر هستید؟

بهترین زمان برای تماس

فایل اضافی

شرح

معرفی MDFهای واناچای

فرآورده های چوبی واناچای که در رده های مختلف تولید و به فروش می رسد، از با کیفیت ترین فرآورده های چوبی در دنیا به حساب می آید، ام دی اف به عنوان یکی از فرآورده های چوبی شرکت واناچای از مصرف  کنندگان و مخاطبان زیادی در ایران برخوردار است. در ادامه می توانید تاریخچه کوتاهی از شرکت واناچی از آغاز تا تبدیل شدن به یکی از بزرگترین تولید کنندگان MDF دنیا را مطالعه فرمایید.

واناچای از یک چوب بری کوچک کار خود را آغاز نمود. با نوآوری در تولید پنلهای چوبی نظیر MDF و نئوپان به یک کارخانۀ پیشرفته تکامل یافت. و امروز مفتخر است که رهبر بازار در صنعت پنلهای چوبی در تایلند و آسیا به حساب می آید، فلسفۀ واناچای حفاظت از جنگل های طبیعی است.

کارخانه پنل های چوبی واناچای به منظور تولید محصولات جایگزین برای چوب پا به عرصۀ این صنعت گذاشت. امروز واناچای تولید کننده محصولاتی است که به عنوان ماده اولیه برای صنایع مبلمان و همچنین ساخت و ساز به کار می رود و سالانه حجم وسیعی از چوب را برای این منظور از جنگل ها استخراج می کند. همزمان با استخراج وسیع چوب ها، سالانه نزدیک به ۱ میلیون اصله درخت کائوچو در جنگل ها توسط واناچای کاشته می شود که لاتکس تولید نمی کند و از این طریق از محیط زیست محافظت می شود.

تولید MDF در واناچای

همچنین واناچای، (قیمت MDF واناچای) تصمیم گرفت که ارزش افزوده ای را به چوب های لاستیکی اضافه کند که از درختهای بدون کاربرد تهیه می گردد و آنها را جایگزین چوب طبیعی کند. به منظور این کار تنها از مواد بدون کاربرد بهره گرفته شد، همچنین بدین ترتیب از جنگلهای طبیعی محافظت شد، زیرا دیگر نیازی به استفاده از جنگلها به عنوان مواد اولیه کارخانه نبود.

ظرفیت تولید واناچای حدود سالی ۲ میلیون مترمکعب است، که برای این میزان تولید ۳۰۰هزار تن چوب لاستیکی از فضایی با بیش از ۱۰۰ هزار اصله درخت تامین می شود. خط مشی های واناچای به گونه ای است که با هر درختی که به کار می رود، درخت دیگری کاشت می شود و واناچای خود را موظف به حفاظت از حداقل ۱۰۰ هزار اصله درخت در سال می داند.

قیمت MDF واناچای

قیمت MDF واناچای

در طول دهه های مختلف از فعالیت کارخانه پنل های چوبی واناچای، گروه واناچای موفق به حفاظت از بیش از ۳ میلیون درخت در جنگلهای تایلند شده است.

در کنار رهبری بازار پنل های چوبی و MDF، کارخانه واناچای مجموعه ای است که همواره به حفاظت از محیط زیست اهمیت ویژه داده است.

قیمت MDF : استعلام و دریافت قیمت ام دی اف