انتخاب امین صنعت به عنوان نماینده رسمی فروش و توزیع MDF واناچای در ایران

شرکت امین صنعت از سوی گروه واناچای تایلند به عنوان تنها نماینده رسمی گروه واناچای جهت توزیع و فروش محصولات MDF واناچای انتخاب شد.

طبق توافق بعمل آمده بین گروه واناچای تایلند و شرکت امین صنعت از ابتدای سال ۲۰۱۷ شرکت امین صنعت به عنوان نماینده رسمی فروش MDF واناچای در ایران انتخاب گردید.

گروه واناچای در سال های اخیر حضور پررنگی در بازار MDF خام ایران داشته است. این شرکت در راستای اهداف و برنامه های بلند مدت خود سعی دارد از طریق حضور نماینده رسمی خود، خدمات مناسب تری را به مشتریان خود ارایه نماید. به همین منظور گروه صنعتی واناچای با در نظر گرفتن سابقه موفق ۳۳ ساله شرکت امین صنعت در حوزه تجارت خارجی همچنین توانایی های منحصربفرد آن در امور مالی، کشتیرانی و لجستیک، این شرکت را به عنوان نماینده رسمی فروش و توزیع MDF واناچای در ایران منصوب کرد.

آن دسته از تجار، بازرگانان، درودگران و فعالان بازار که تمایل به همکاری نزدیک و تهیه محصولات اورجینال گروه واناچای را دارند می تواند درخواست خود را از طریق دورنگار و یا ایمیل برای شرکت امین صنعت ارسال نمایند.

طبق توافق انجام شده شرکت امین صنعت موظف به بررسی نیاز مشتریان و ارایه راهکارهای مناسب جهت تسهیل و تسریع خرید MDF واناچای است.

پایان/